• هوشمندسازی امنیت و مقابله با تهدیدات پیشرفته


مشاهده فهرست مطالب:

مولف:مهندس رضا آدینه-

تعداد صفحات:324

نفوذگران را به طور کلی می توان به دو دسته تقسیم بندی کرد. نفوذگران مبتدی و نفوذگران حرفه ای. امروزه تعداد و طیف حملات از سوی نفوذگران حرفه ای بیشتر و بیشتر شده است. لذا همواره نگرانی سازمان ها می بایست در راستای پوشش دادن نقاط آسیب پذیر خود در برابر حملات و تهدیدات این طیف از تهدیدات باشد. لذا می بایست برای مصون ماندن از تهدیدات حاصل از نفوذگران حرفه ای راهکاری مناسب در نظر گرفت.
امروزه راهکارهای سنتی دیگر روشی موثر برای مقابله با تهدیدات مدرن نمی باشند. لذا می بایست با پیاده سازی راهکارهای مدرن و پیشرفته به مقابله با تهدیدات بپردازیم. هر چه سهم سازمان ها در بهره برداری از زیر ساخت های فناوری اطلاعات بیشتر می‌شود. هر چه کسب و کار سازمان ها بیشتر مبتنی بر فناوری اطلاعات می شود، دارایی های اطلاعاتی آنها نقش با ارزش تری پیدا میکند.
راهکارهای سنتی مبتنی بر تشخیص تهدیدات از طریق شناسه های آنها به تنهایی نمی توانند برای شناسایی و مقابله با تهدیدات کافی باشند. همچنین امروزه مدت زمان شناسایی و پاسخدهی به تهدیدات و حوادث امنیت نقش مهمی در امنیت سایبری سازمان ها و عملیات امنیت آن ها دارند. از این رو روش های مبتنی بر به اشتراک گذاری تهدیدات، تلفیق روش های پیشگیرانه و واکنش گرا نظیر هوشیاری پیرامون تهدیدات، شکار تهدیدات و استفاده از خودکار سازی در کنار راهکارهای مبتنی بر یادگیری ماشین و هوش مصنوعی می توانند کلید گشودن قفل بسیاری از مشکلات امنیتی در سازمان ها باشند.

فصل 1 :چالش ها و آمارها پیرامون تهدیدات و پاسخدهی به حوادث

فصل 2 :راهکار اصلی مقابله با تهدیدات،مرکز عملیات امنیت و هوشمندسازی امنیت

فصل 3 :مدلسازی تهدیدات،مولف های هوش امنیت،مدل های حملات در روش های اشتراک گذاری اطلاعات تهدیدات

فصل 4 :هوش امنیتی و مسیر پیاده سازی راهکار Tiتا رسیدن به TH

فصل 5 :هوشیاری از تهدیدات برای شکار تهدیدات

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

هوشمندسازی امنیت و مقابله با تهدیدات پیشرفته

  • ناشر: دیباگران
  • گروه: اینترنت وشبکه
  • موجودی: در انبار
  • 990,000ریال
  • 792,000ریال


برچسب ها: هوشمندسازی امنیت و مقابله با تهدیدات پیشرفته, هوشمندسازی, امنیت, تهدیدات پیشرفته, Hunting, مهندس رضا آدینه,