• طراحی و ساخت جواهرات فلزی ( مقدماتی و پیشرفته )

قیمت با20%تخفیف ویژه:640000ريال-

مولف:فاطمه شاهورتی افضلی ، مهدی خدایی ، کاوه نبی ، حبیب اله رستگاری

تعداد صفحات:250

در این کتاب :

در فصل اول، مقدمه‌ای بر فلزات و جواهرات ارائه شده و خواننده به صورت کلی با فلزات و جواهرات مورد استفاده و روش‌های سنجش آن‌ها آشنا می‌شود. در فصل دوم، مهارت‌های اصلی مورد نیاز در جواهرسازی، مانند روش‌های کلی برش و پرداخت جهت ساخت قطعات اولیه‌ی جواهرات ارائه می‌شود. پس از آن، در فصل سوم نویسنده روش اتصال قطعات ساخته‌شده را به صورت بسیار ساده و کاربردی ارائه می‌کند. پس از ساخت اسکلت اصلی جواهرات، نیازمند روش‌هایی برای آراستن آن‌ها هستیم که در فصل چهارم به آن‌ها اشاره می‌شود. فصل پنجم به آموزش روش‌های شکل‌دهی فلزات، چه به صورت گرم و چه به صورت سرد پرداخته است. فصل ششم، به آخرین مرحله در ساخت جواهرات، یعنی جای‌گذاری سنگ‌های قیمتی روی اسکلت اختصاص داده شده است. در این فصل، روش سوارکردن انواع سنگ‌ها در برش‌های مختلف آموزش داده می‌شود. فصل هفتم که به نوعی ضمیمه‌ای بر این کتاب است، شامل پروژه‌هایی عملی برای افراد علاقه‌مند به جواهرسازی است. این پروژه‌ها، از آموخته‌های شش فصل قبل استفاده می‌کنند و مهارت خواننده را در جواهرسازی چندبرابر می‌سازند. در این فصل، خواننده به درک درست و پایه‌ای از روش‌های ساخت جواهرات رسیده و از این رو، آزادی عمل برای به ظهور رساندن خلاقیت‌های ذاتی فرد در آن اندیشیده شده است.

مانند تمام کتاب‌های دیگر، این کتاب نیز نمی‌تواند خالی از اشکال باشد. گروه مترجمین از خوانندگان عزیز درخواست می‌کند تا نظرات و پیشنهادات خود را در جهت بهبود محتوای کتاب با ما در میان بگذارند تا در چاپ‌های بعدی، نسخه‌هایی هرچه بهتر از نسخه‌ی حاضر به زیور طبع رسد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

طراحی و ساخت جواهرات فلزی ( مقدماتی و پیشرفته )

  • 800,000ریال
  • 640,000ریال


برچسب ها: طراحی و ساخت جواهرات فلزی مقدماتی و پیشرفته, فاطمه شاهورتی افضلی, مهدی خدایی, کاوه نبی, حبیب اله رستگاری, مخراج کاری, گوشواره, دستبند,