• مدیریت هوشمند شهری

قیمت با20%تخفیف  ویژه:320000ريال-

مولف: مهندس رحیم سلیمانی راد و مهندس پویا شیر خانی و مهندس حمیدرضا طائب و مهندس علی ابراهیمی

تعداد صفحات:238

شابک:9786222180652

این کتاب یک چشم انداز منسجم و منطقی از مقوله شهرهای هوشمند ارائه می دهد که بر اساس یک معماری ارزش گذار ساخته شده است. این کتاب به توصیف محدودیت های موجود در مفهوم امروزی شهر هوشمند پرداخته و استدلال می کند که گام بعدی توسعه این مقوله، نه فقط زیرساخت های فیزیکی، بلکه فناوری اطلاعات و زیرساخت های انسانی را نیز شامل می گردد که نیازمند یکپارچه سازی راه حل های فنی از اینترنت اشیا و محاسبات اجتماعی می باشد.
این کتاب به پنج بخش اصلی تقسیم می شود، که بخش اول آن مقدمه ای کلی و یک دیدگاه منسجم از همه اجزای مورد نیاز برای تحقق چشم انداز شهرهای هوشمند را در بر می¬گیرد. در بخش دوم، به ارائه و مدیریت سیستم و زیرساخت های شهر هوشمند پرداخته می شود. تمرکز بخش سوم به فن آوری های اصلی و قابلیت های تکنولوژیکی برای مدیریت بخش اجتماعی پلت فرم شهرهوشمند می¬پردازد. هر دو بخش تحقیقات پیشرفته را با تلاش های صنعتی پیشرفته در زمینه های مختلف ترکیب می کنند. نهایتاً، بخش چهارم یک نقشه راه برای چگونگی دستیابی به انسان مجازی در شهر هوشمند ارائه گردیده است. به صورت کلی، این کتاب به پیشرفت های فنی خاص مورد نیاز برای گذر از شهرهای هوشمند امروزی و حرکت به سوی شهرهای هوشمند در آینده می پردازد.
در مجموع این کتاب یک مرور ضروری از آخرین تحولات در زمینه اینترنت اشیاء IoT و تحقیقات محاسبات اجتماعی را فراهم می کند و یک نقشه راه پژوهش برای یکپارچه سازی بیشتر دو منطقه در زمینه شهرهوشمند را فراهم می کند. فلذا این کتاب یک منبع ارزشمند برای محققان، اساتید و دانشجویان خصوصاً دوره¬های تحصیلات تکمیلی می باشد.


نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مدیریت هوشمند شهری

  • ناشر: دیباگران
  • گروه: فناوری های نوین
  • موجودی: در انبار
  • 400,000ریال
  • 320,000ریال


برچسب ها: مدیریت هوشمند شهری, مدیریت هوشمند, شهرداری, هوشمندشهری, مهندس رحیم سلیمانی راد, مهندس پویا شیر خانی, مهندس حمیدرضا طائب, مهندس علی ابراهیمی