اطلاعیه

سیستم پیگیری سفارشات و پشتیبانی برخط و آنلاین فروشگاه پخش کتاب دیباگران


مشتریان محترم به اطلاع میرسانیم که تخفیف  محصولات ،در پایان عملیات خرید (پرداخت بانک) محاسبه می گردد

  • فرصت هوشیاری ، کار آفرینی

قیمت با20%تخفیف ویژه:296000ريال-

مولف: سید سیاوش میر حسینی ( مدرس دانشگاه ) متین آل احمد ( عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی )

از آنجایی که امروزه پیشرفت های تکنولوژیک و توسعه صنعتی کاملا به امر نوآوری و تحقیقات گره خورده است، اکثر کشور ها از جمله کشورهای صنعتی برای بهره گیری حداکثر از ایده های جدید و بسط و گسترش نوآوری و تبدیل آنها به محصولات و خدماتی با ارزش افزوده بالا، سرمایه گذاری زیادی انجام داده اند.

خلاقیت و نوآوری  و تولید ایده های جدید در عرصه کسب و کار از اجزا اساسی کارآفرینی محسوب می شود. تولید ایده های مختلف، انتخاب و پرورش ایده ها، تبدیل ایده ها به فرصت های کسب و کار و تولید ایده مورد نظر از الزامات توسعه کارآفرینی در کشور می باشد. اساسا موفقیت در دنیای کسب و کار امروز، مستلزم شناسایی به موقع فرصت ها و بهره برداری  صحیح است. با این حال بسیاری از ایده هایی که توسط افراد ارائه می شوند، به دلایل مختلف به طور مناسب پیگیری نشده و به فراموشی سپرده می شوند.

فرصت ها پایه های یک فعالیت مخاطره آمیز جدید با منافع اقتصادی و اجتماعی ایجاد شده توسط فعالیت های کارآفرینانه هستند. کارآفرینان با شناسایی و بهره برداری از فرصت ها فرآیند تولید را در جهت ارضای نیازهای اجتماعی و اقتصادی و بعضا درونی هدایت می کنند.

پژوهشگران از ویژگی " هوشیاری کارآفرینانه " برای شرح چگونگی " کشف فرصت ها " در موقعیت نامتعادل همراه با عدم اطمینان شناسایی تمایز ویژگی های کارآفرینان در مقایسه با غیر کارآفرینان و در نهایت توصیف الگو های ذهنی کارآفرینان برای سازماندهی و تفسیر اطلاعات استفاده می کنند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

فرصت هوشیاری ، کار آفرینی

  • ناشر: دیباگران
  • گروه: مهارت شغلی
  • موجودی: در انبار
  • 370,000ریال
  • 296,000ریال


برچسب ها: فرصت هوشیاری ، کار آفرینی, فرصت, هوشیاری, کارآفرینی, کارافرینی, سید سیاوش میر حسینی, متین آل احمد